Великі кухні

Великі кухні мають одну незаперечну перевагу: простір. Так спробуємо його облаштувати максимально комфортно. Італійськікухні представляють безліч ідей і можливостей для інтер'єру вашої кухні. У цій статті ми спробуємо коротко описати важливі аспекти дизайну.

Отже, дизайн кухні будинку враховує:

· Особливості приміщення;

· Освітлення;

· Стильову спрямованість;

· Колірну гаму;

· Використання характерних декоративних елементів.

Відповідно до цього і формується та, особлива, атмосфери вашої кухні.

Освітлення

Освітлення великої кухні вимагає більш серйозного підходу. Не завжди для великої кухні буває достатньо світла лише від стандартного верхнього освітлення. Тому ви можете замовити потужну витяжку з вбудованою лампою, придбати кілька бічних світильників різної кольорової гами. Над робочою зоною організуйте більш природною освітлення, зони комфорту можна освітити м'яким, трохи приглушеним світлом. Запам'ятайте одне важливе правило, дизайн кухні будинку виграє в будь-якому випадку, якщо грамотно підібрано освітлення.

Стильова спрямованість

Просторе приміщення дозволяє розглядати такий варіант для меблювання приміщення, як кухні елітні. Великі кухні класу преміум відображають розкіш, бездоганна якість, елегантність і в той же час повсякденне практичність. Ви вибираєте стиль, і на основі єдиної стильової концепції формуєте дизайн кухні будинку. Ви можете моделювати кухню за своїм розсудом, з різних типів планувань вибирати найбільш цікавий для вас варіант, підбирати меблі та побутову техніку. Експерименти тільки вітаються.

Колірна гамма

Формуємо колірну гаму у відповідність з вашим світосприйняттям. Великі кухні не бояться яскравих фарб, які завжди можна трохи пом'якшити більш стриманими тонами. Колір створює належне настрій, і ви повинні почувати себе досить затишно і комфортно в такій атмосфері. Кухні елітні відрізняються тим, що фасади меблів представляють унікальні колірні рішення, а також запам'ятовується вишуканість декору. Дизайн кухні дому припускає гармонійність використовуваних квітів у фасадах меблів та оздоблення приміщення, проте не бійтеся сміливих рішень.