Кутова кухня

Вам потрібна нова кухня, тоді кутова кухня це те, що вам потрібно. Кутова кухня завжди була найбільш поширеним варіантом організації кухонного простору. Кутова кухня це самий універсальний тип кухонних меблів, адже кутову кухню ви можете поставити в будь-який кут, і вона не зіпсує інтер'єр вашої кухні.
Якщо на кухні господарюють дві господині, то нас знову ж таки виручає кутова кухня . У кожної господині є своя половинка кутової кухні. Правильно використовуючи особливості кутової кухні можна повністю відокремити зону для приготування їжі та зберігання продуктів від зони для миття і зберігання посуду і кухонного інвентарю.

Кутова кухня це класична планування перевірена роками, адже не без підстави, більшість господинь замовляють саме кутову кухню .
Можна виділити кілька типів кутових кухонь :
- кухня форми букви «Г» це класична кутова кухня , такі кухні стоять в більшості квартир.
- кухня у формі латинської літери «U» дуже практична з точки зору організації кухонного простору, але й коштує трохи дорожче, ніж класична кутова кухня .

Кутові Кухні в стилі «Острів» замовляють рідко. На це є кілька причин :
- ціна такої кухні істотно відрізняється від двох попередніх варіантів
- кутова кухня такого типу займає істотне простір і не в кожного є можливість виділити для кухні стільки площі.
- і напевно найголовніша причина це те, що мода на ці кухні ще не настала.

Кожна кухня у стилі «Острів» це витвір мистецтва. За кордоном, мода на кухні у цьому стилі триває вже десятиліття, але до нас ця мода поки що не прийшла.
Якщо ви вирішили замовити кутову кухню , то значить ви на правильному шляху.