кухня

Кухні на замовлення

Часи урочистості однаковою меблів, вони, на щастя, минули. Це коли в меблевих магазинах стрункими рядами шикувалися "стінки" одного дизайну і розміру. І це, звичайно, цілком підходило для типових стандартних квартир. Над тими, хто бажав "те ж саме, але з перламутровими гудзиками" в народі сміялися від душі. Сьогодні ви можете вибирати все, що тільки душа забажає. Витрачаючи реальні гроші, ви маєте право бажати саме те, що максимально підходить для вас. Але, часом, навіть весь ринок готових меблів, не здатний задовольнити саме Ваші потреби. Особливо це стосується кухні.

Кухня в стилі Porsсhe

Ви любите агресивну їзду і швидкі автомобілі або ж ви просто любитель сучасного Тіля тоді кухня у стилі Porsсhe саме для вас. Дизайнерська лінійка кухонь Poggenpohl створена спільно з студією Porsche Design . Сучасний стиль і унікальний дизайн вигідно відрізняє цей концепт від інших кухонь, створених в стилі Модерн.

Дизайн кухні від Scavolini

Політ думки дизайнера не має кордонів. Студія дизайну кухонь «Scavolini» випустила нову лінійку кухонь з неперевершеним дизайном. Чудова гра кольорів і ідеально підібрані палітри вигідно відрізняють ці кухні від інших.

Основною особливістю цих кухонь є закруглені дверці шаф. Вони зроблені підлозі дугою. Це виглядає дуже красиво. На жаль, технологічно важко зробити такі кухні в Києві , та й в Україні.

Дизайн кухні від студії Alno

Це перший пост, з прикладами дизайну кухонь від світових лідерів, з яких ми беремо приклад і черпаємо натхнення в їх роботах.

Студія дизайну « Alno » представила нову лінійку дизайнерських кухонь. Кухні від цієї студії завжди мають сучасний дизайн і практичність таких кухонь завжди на висоті.

Догляд за кухонними меблями - частина 1

1. Якщо Ви вирішили почистити кухонні меблі то слід пам'ятати, що не можна застосовувати абразивні, агресивні миючі засоби і не можна використовувати тверді інструменти для чищення кухні .

2. Для чищення дерев'яних і ламінованих поверхонь потрібно використовувати м'яку, злегка вологою тканиною. Не використовуйте миючі засоби на кислотній основі.

3. Для створення брудовідштовхуючим ефекту використовуйте засоби, що містять кремнеорганічною з'єднання.

Догляд за кухонними меблями - частина 2

Перша частина допомоги по догляду за кухонними меблями - тут

1. Для прибирання всередині кухонних ящиків використовуйте тканина з не агресивним миючим засобом.

RSS-матеріал