кухні модерн

Кухні студії для всіх

В даний час дизайнерське мистецтво надає приголомшливі можливості для якості житла та зміни атмосфери у вашому домі. Навіть саму скромну малогабаритну квартиру можна змінити до невпізнання. Ваше почуття стилю, гарний смак, а також професійні дизайнерські навики - і ось результати! Дивіться кухня студія фото та інші зображення, які наочно представляють творіння сучасної дизайнерської думки.

Зал кухня як результат креативних змін у квартирі

Кухню студію цікаво розглядати з декількох позицій:

Шафа для вина на кухню

Основне завдання дизайну кухні це помістити все необхідне в задані розміри і при цьому потрібно дотримуватися стиль. Дуже хороший приклад дизайну сучасної кухні був знайдений мною на безкрайніх просторах інтернету. Перше, що кидається в очі є секція для зберігання вина під «островом». Мені подобається зберігати вино на кухні , але з ним завжди проблема - де його розмістити, а в цьому дизайні кухні ця проблема вирішена. Створюючи подібну кухню, під вино можна виділити трохи менше місця, у цьому прикладі трохи перебір.

Кухни Браво High Cube

Браво є італійською компанією, яка спеціалізується на створенні високоякісної, ідеально складена кухня. Одна з найцікавіших колекцій кухонь це, High Cube .

Дизайнери вклали свої серця і душі в кожну кухонну зону, в кожну стінку і стільницю. У результаті вийшов розкішний і гламурний вигляд продукту фантазії дизайнерів. Зовнішній вигляд кухонь заснований на мінімалізмі, гладка текстура, блискуча і матова поверхня, чисті форми і блоки чорного, білого, кремового і сірого тонів.

Сучасні кухні Dana

Мені подобаються дизайн кухонь від Dana , і наші дизайнери вже зробили кілька проектів на базі цих дизайнів кухонь. Ця серія називається " Vela Quadra ". Її особливості це гнучкість в підходах до вибору планувань та фасадів.

Кухні такого стилю можуть бути виконані у великому спектрі кольорів і з різною текстурою фасадів. Такі кухні дуже практичні і ідеально підходять тим, хто хоче незвичайну, сучасну кухню у стилі Модерн .

Кухня в стилі Porsсhe

Ви любите агресивну їзду і швидкі автомобілі або ж ви просто любитель сучасного Тіля тоді кухня у стилі Porsсhe саме для вас. Дизайнерська лінійка кухонь Poggenpohl створена спільно з студією Porsche Design . Сучасний стиль і унікальний дизайн вигідно відрізняє цей концепт від інших кухонь, створених в стилі Модерн.

RSS-матеріал