дизайн кухні

Кухні для господинь

Чим відрізняються один від одного кухні, які є в наших будинках? Кухні-то, напевно, не відрізнялися б ні чим, а ось головна відмінність полягає в господиням, які готують на цих кухнях. Адже кожна господиня сама по собі унікальна, як і ті страви, які вона готує.

Тому всі кухні, якщо і будуть складатися з одних і тих же шафок, тумбочок і інших складових, то все одно будуть оригінальними і неповторними.

Саме ця обставина потрібно враховувати, якщо Ви хочете дізнатися побільше про характер господарочок цих кухонь.

Вдалий дизайн кухні

Якщо наш будинок - наша фортеця, то тепло нашого сімейного вогнища починається, звичайно ж, з кухні. Кухня - це місце, де інколи приймаються самі доленосні рішення в сім'ї. Саме з кухні, як стверджує народна мудрість, починається шлях до серця коханого чоловіка. Саме там свята святих кожної господині - берегині сімейного благополуччя. Тому наскільки важливий дизайн кухні, кожна господиня знає не з чуток.

Кухні B3 від Bulthaup

Студія дизайну Bulthaup випустила серію кухонь B3 у прагненні продовжити зусилля по створенню ексклюзивних кухонь і просуватися вперед в області дизайну, функціональності і ергономіки. Дизайн кухні B3 спрощено, але функціональний. Функціональна стіна приховує всі технічні компоненти кухні. Зовні дуже простенька кухня має в наявності весь кухонний арсенал необхідну господарці. Всі елементи кухні приховані від сторонніх очей.

Кухні Pedini стиль і дизайн

Особливістю кухонь дизайнерської лінійки " Мрія " від студії дизайну Pedini це можливість їх конфігурувати під будь-які потреби. На прикладах ви можете бачити кухні в сірих, білих і блакитних тонах. Цікаво подивитися, як кольори кухні змінюються відповідно до теми кухні.

Сучасні кухні Dana

Мені подобаються дизайн кухонь від Dana , і наші дизайнери вже зробили кілька проектів на базі цих дизайнів кухонь. Ця серія називається " Vela Quadra ". Її особливості це гнучкість в підходах до вибору планувань та фасадів.

Кухні такого стилю можуть бути виконані у великому спектрі кольорів і з різною текстурою фасадів. Такі кухні дуже практичні і ідеально підходять тим, хто хоче незвичайну, сучасну кухню у стилі Модерн .

Конкурс від Electrolux

Визначено переможця конкурсу від Electrolux на кращий дизайн футуристичної кухні . Ним став дизайнер кухонних меблів Марчелло Зуффо. Переможець отримав приз 50 тисяч доларів і набір техніки від Electrolux на суму 25 тисяч доларів. Дизайн кухні від Марчелло Зуффо це свого роду виклик дизайнерському спільноті і можливість створити нові концепції дизайну кухні яка відповідає змінюються потребам сучасної сім'ї сьогодні.

Дизайн кухні від Scavolini

Політ думки дизайнера не має кордонів. Студія дизайну кухонь «Scavolini» випустила нову лінійку кухонь з неперевершеним дизайном. Чудова гра кольорів і ідеально підібрані палітри вигідно відрізняють ці кухні від інших.

Основною особливістю цих кухонь є закруглені дверці шаф. Вони зроблені підлозі дугою. Це виглядає дуже красиво. На жаль, технологічно важко зробити такі кухні в Києві , та й в Україні.

Дизайн кухні 12 прикладів

Хочу вам представити 12 прикладів класичних кухонь з різними типами кухонних фасадів. Якщо ви вирішили переобладнати кухню або придбати нову, то ці приклади допоможуть вам визначитися, в якому напрямку рухатися і який результат ви хочете досягти. Це традиційні зразки кухонь, які найбільше затребувані і кухні такого типу найчастіше замовляють клієнти

Дизайн кухні від студії Alno

Це перший пост, з прикладами дизайну кухонь від світових лідерів, з яких ми беремо приклад і черпаємо натхнення в їх роботах.

Студія дизайну « Alno » представила нову лінійку дизайнерських кухонь. Кухні від цієї студії завжди мають сучасний дизайн і практичність таких кухонь завжди на висоті.

RSS-матеріал