Сучасний дизайн кухні

Кухні студії для всіх

В даний час дизайнерське мистецтво надає приголомшливі можливості для якості житла та зміни атмосфери у вашому домі. Навіть саму скромну малогабаритну квартиру можна змінити до невпізнання. Ваше почуття стилю, гарний смак, а також професійні дизайнерські навики - і ось результати! Дивіться кухня студія фото та інші зображення, які наочно представляють творіння сучасної дизайнерської думки.

Зал кухня як результат креативних змін у квартирі

Кухню студію цікаво розглядати з декількох позицій:

Кухни Браво High Cube

Браво є італійською компанією, яка спеціалізується на створенні високоякісної, ідеально складена кухня. Одна з найцікавіших колекцій кухонь це, High Cube .

Дизайнери вклали свої серця і душі в кожну кухонну зону, в кожну стінку і стільницю. У результаті вийшов розкішний і гламурний вигляд продукту фантазії дизайнерів. Зовнішній вигляд кухонь заснований на мінімалізмі, гладка текстура, блискуча і матова поверхня, чисті форми і блоки чорного, білого, кремового і сірого тонів.

Кухні Pedini стиль і дизайн

Особливістю кухонь дизайнерської лінійки " Мрія " від студії дизайну Pedini це можливість їх конфігурувати під будь-які потреби. На прикладах ви можете бачити кухні в сірих, білих і блакитних тонах. Цікаво подивитися, як кольори кухні змінюються відповідно до теми кухні.

Сучасні кухні Dana

Мені подобаються дизайн кухонь від Dana , і наші дизайнери вже зробили кілька проектів на базі цих дизайнів кухонь. Ця серія називається " Vela Quadra ". Її особливості це гнучкість в підходах до вибору планувань та фасадів.

Кухні такого стилю можуть бути виконані у великому спектрі кольорів і з різною текстурою фасадів. Такі кухні дуже практичні і ідеально підходять тим, хто хоче незвичайну, сучасну кухню у стилі Модерн .

Кухня в стилі Porsсhe

Ви любите агресивну їзду і швидкі автомобілі або ж ви просто любитель сучасного Тіля тоді кухня у стилі Porsсhe саме для вас. Дизайнерська лінійка кухонь Poggenpohl створена спільно з студією Porsche Design . Сучасний стиль і унікальний дизайн вигідно відрізняє цей концепт від інших кухонь, створених в стилі Модерн.

Дизайн кухні від Scavolini

Політ думки дизайнера не має кордонів. Студія дизайну кухонь «Scavolini» випустила нову лінійку кухонь з неперевершеним дизайном. Чудова гра кольорів і ідеально підібрані палітри вигідно відрізняють ці кухні від інших.

Основною особливістю цих кухонь є закруглені дверці шаф. Вони зроблені підлозі дугою. Це виглядає дуже красиво. На жаль, технологічно важко зробити такі кухні в Києві , та й в Україні.
RSS-матеріал