Приклади дизайну кухні

Шафа для вина на кухню

Основне завдання дизайну кухні це помістити все необхідне в задані розміри і при цьому потрібно дотримуватися стиль. Дуже хороший приклад дизайну сучасної кухні був знайдений мною на безкрайніх просторах інтернету. Перше, що кидається в очі є секція для зберігання вина під «островом». Мені подобається зберігати вино на кухні , але з ним завжди проблема - де його розмістити, а в цьому дизайні кухні ця проблема вирішена. Створюючи подібну кухню, під вино можна виділити трохи менше місця, у цьому прикладі трохи перебір.

Екологічно чиста кухня

У Техасі була створена абсолютно екологічно чиста кухня в рамках програми "Здорова дитина, Здоровий світ, Зелений дім" . Оздоблення кухні виконана з переробленої та відновленої деревини з сертифікованих ресурсів. Забарвлення кухні зроблена з нетоксичних видів фарби, які мають обмеження по викиду парникових газів і забезпечують безпечне місце для сім'ї з маленьких дітей.

Кухні з екологічно чистих матеріалів не тільки красиві, практичні і функціональні, але й екологічно чисті.

Дизайн кухні 12 прикладів

Хочу вам представити 12 прикладів класичних кухонь з різними типами кухонних фасадів. Якщо ви вирішили переобладнати кухню або придбати нову, то ці приклади допоможуть вам визначитися, в якому напрямку рухатися і який результат ви хочете досягти. Це традиційні зразки кухонь, які найбільше затребувані і кухні такого типу найчастіше замовляють клієнти

RSS-матеріал