Корисні поради

Кухні для господинь

Чим відрізняються один від одного кухні, які є в наших будинках? Кухні-то, напевно, не відрізнялися б ні чим, а ось головна відмінність полягає в господиням, які готують на цих кухнях. Адже кожна господиня сама по собі унікальна, як і ті страви, які вона готує.

Тому всі кухні, якщо і будуть складатися з одних і тих же шафок, тумбочок і інших складових, то все одно будуть оригінальними і неповторними.

Саме ця обставина потрібно враховувати, якщо Ви хочете дізнатися побільше про характер господарочок цих кухонь.

Кухні на замовлення

Часи урочистості однаковою меблів, вони, на щастя, минули. Це коли в меблевих магазинах стрункими рядами шикувалися "стінки" одного дизайну і розміру. І це, звичайно, цілком підходило для типових стандартних квартир. Над тими, хто бажав "те ж саме, але з перламутровими гудзиками" в народі сміялися від душі. Сьогодні ви можете вибирати все, що тільки душа забажає. Витрачаючи реальні гроші, ви маєте право бажати саме те, що максимально підходить для вас. Але, часом, навіть весь ринок готових меблів, не здатний задовольнити саме Ваші потреби. Особливо це стосується кухні.

Догляд за кухонними меблями - частина 1

1. Якщо Ви вирішили почистити кухонні меблі то слід пам'ятати, що не можна застосовувати абразивні, агресивні миючі засоби і не можна використовувати тверді інструменти для чищення кухні .

2. Для чищення дерев'яних і ламінованих поверхонь потрібно використовувати м'яку, злегка вологою тканиною. Не використовуйте миючі засоби на кислотній основі.

3. Для створення брудовідштовхуючим ефекту використовуйте засоби, що містять кремнеорганічною з'єднання.

Догляд за кухонними меблями - частина 2

Перша частина допомоги по догляду за кухонними меблями - тут

1. Для прибирання всередині кухонних ящиків використовуйте тканина з не агресивним миючим засобом.

RSS-матеріал