Дизайн кухні

Великі кухні

Великі кухні мають одну незаперечну перевагу: простір. Так спробуємо його облаштувати максимально комфортно. Італійськікухні представляють безліч ідей і можливостей для інтер'єру вашої кухні. У цій статті ми спробуємо коротко описати важливі аспекти дизайну.

Отже, дизайн кухні будинку враховує:

· Особливості приміщення;

· Освітлення;

· Стильову спрямованість;

· Колірну гаму;

· Використання характерних декоративних елементів.

Відповідно до цього і формується та, особлива, атмосфери вашої кухні.

Освітлення

Вдалий дизайн кухні

Якщо наш будинок - наша фортеця, то тепло нашого сімейного вогнища починається, звичайно ж, з кухні. Кухня - це місце, де інколи приймаються самі доленосні рішення в сім'ї. Саме з кухні, як стверджує народна мудрість, починається шлях до серця коханого чоловіка. Саме там свята святих кожної господині - берегині сімейного благополуччя. Тому наскільки важливий дизайн кухні, кожна господиня знає не з чуток.

Кухні B3 від Bulthaup

Студія дизайну Bulthaup випустила серію кухонь B3 у прагненні продовжити зусилля по створенню ексклюзивних кухонь і просуватися вперед в області дизайну, функціональності і ергономіки. Дизайн кухні B3 спрощено, але функціональний. Функціональна стіна приховує всі технічні компоненти кухні. Зовні дуже простенька кухня має в наявності весь кухонний арсенал необхідну господарці. Всі елементи кухні приховані від сторонніх очей.

Конкурс від Electrolux

Визначено переможця конкурсу від Electrolux на кращий дизайн футуристичної кухні . Ним став дизайнер кухонних меблів Марчелло Зуффо. Переможець отримав приз 50 тисяч доларів і набір техніки від Electrolux на суму 25 тисяч доларів. Дизайн кухні від Марчелло Зуффо це свого роду виклик дизайнерському спільноті і можливість створити нові концепції дизайну кухні яка відповідає змінюються потребам сучасної сім'ї сьогодні.

Дизайн кухні від студії Alno

Це перший пост, з прикладами дизайну кухонь від світових лідерів, з яких ми беремо приклад і черпаємо натхнення в їх роботах.

Студія дизайну « Alno » представила нову лінійку дизайнерських кухонь. Кухні від цієї студії завжди мають сучасний дизайн і практичність таких кухонь завжди на висоті.

RSS-матеріал