Меблі для кухні

На щастя для дизайнера кухонних меблів, меблі для кухні не обмежується тільки кухонної стінкою. Адже сісти поїсти набагато зручніше за обіднім столом, ніж стоячи біля плити. Або що може бути приємніше, ніж пити ранкову каву в м'якому кухонному куточку. Меблі для кухні це величезний спектр усіх можливих столів, стільчиків і м'яких куточків.
Більшість дизайнерів рекомендують замовляти або купувати меблі для кухні комплексно. Стиль стінки на кухні не повинен відрізнятися від стилю м'якого куточка або обіднього столу, якщо вони стоять поряд. Меблі для кухні має бути комплексним рішенням і ніяк не роздільним. Адже затишок і комфорт у кухні створює весь комплекс меблів і меблевих аксесуарів.
Вибір стилю і різновиди кухонного меблів залежить від ваших побажань і від бачення дизайнера. Для більш суворих, класичних інтер'єрів більше підійде строгий обідній стіл зі стільцями. А для нейтрального або сучасного дизайну більше підходить м'який кухонний куточок. Але в той же час, меблі для кухні не накладає будь-яких конкретних штампів. Можна використовувати одночасно кухонний куточок і обідній стіл, якщо прощати кухні дозволяє.