Стилі кухонь

Кухня Модерн

Кухня у стилі модерн допоможуть здійснити ваші найсміливіші фантазії та побажання. Кухні модерн - це величезний спектр кольорів і матеріалів, що дозволяє створювати незвичайні дизайнерські рішення. Кухні у цьому стилі завжди багатофункціональні, красиві і практичні.

Для кухонь «Модерн» можна використовувати :
- фасади з фарбованої-лакованого МДФ
- фасади з рамкової МДФ
- софтформінг з покриттям ПВХ

- постформінгу з пластиковим покриттям
Кухні з цими фасадами завжди мають дуже хорошу якість. Ці кухні легко чистяться і миються, поверхні не вицвітає і не жолобиться. Найкраще якість і найвищу ціну мають кухні з фарбованої-лакованого МДФ.
Кухня Класика

Кухні Класика не підвладні моді, вони завжди елегантні й затишні. Класичні кухні ідеально підійде під більшість дизайнів інтер'єру кухні. Меблі для кухні у класичному стилі допоможе створити самобутній інтер'єр, актуальність якого не втратити ніколи.
Для класичної кухні характерно :
- фасад з різьбленим малюнком

- вітражні скла на верхніх полицях
- наявність різьблених, дерев'яних балюстрад
- кухонні м'які меблі , виконана в темних тонах
Кілька порад з оформлення інтер'єру класичної кухні :

- стеля у кухні має бути світлого, а краще білого кольору з використанням ліпнини.
- люстра бажано кована або ж кришталева, ні в якому разі не використовуйте в інтер'єрі класичної кухні сучасні «пластикові» люстри, цим ви зіпсуєте стиль кухні .
- шпалери можна використовувати з малюнком в англійському стилі, а також не зайвим буде трохи позолоти.

Мода на класичні кухні не проходить ніколи. Кухні в класичному стилі завжди будуть виглядати розкішно.
Кухні Кантрі

Стиль кухні кантрі - це вибір любителів інтер'єру в стилі ретро та поціновувачів старовини. Довговічна і масивна меблі для кухні готова прикрасити ваш заміський будинок. У кухнях кантрі використовуються теплі тони.
Вибираючи стиль кухні важливо врахувати дизайн і стиль всього будинку, що б вона гармонійно вписувалася в загальну концепцію дизайну.