Кухня студія

Кухня студія це кухня, об'єднана з житловою зоною. В один і двох кімнатних квартирах кухню студію ставлять для збільшення простору. Кухню студію можна використовувати практично в будь-якій планування квартири. Це можна зробити знесенням стіни відокремлює кухню від вітальні або їдальні. Кухні студії виглядають набагато красивіше і сучасніше ніж звичайні кухні . Не вдасться створити кухню-студію, якщо відокремлює стіна є несучою.
Для розділення зони кухні від зони прийому їжі використовуються :
- установка барної стійки

- Різні колірні рішення підлоги і стін
- Установка декоративної перегородки
- Довгі підвісні світильники
- Декоративні рослини
- Склоблоки
- Взаємні полиці

- Штори або розсувні двері
На жаль, немає на світі нічого ідеального ...
Основні мінуси кухні студії :
- запах - під час приготування їжі запах з кухні студії поширюється по всій квартирі, вирішити цю проблему можна за допомогою гарної витяжки і припливу свіжого повітря

- Недостатнє кількість світла - якщо кухня студія знаходиться в центрі квартири, то необхідно створити кілька джерел додаткового світла або придумати систему дзеркал.
- Видимість кухні студії з будь-якої точки квартири - кухня студія повинна бути зроблена з більш міцних і стійких матеріалів і по можливості відмовитися від відкритих і прозорих шаф і полиць в кухні

Для створення кухні студії потрібно отримати дозвіл на знесення стіни, якщо стіна несуча, то доведеться робити проект її перенесення. Все набагато простіше, якщо ви купили квартиру на стадії її будівництва. У цьому випадку можна узгодити планування квартири і кухні студії у будівельної компанії. Якщо ви однозначно вирішили прикрасити квартиру кухнею студією, то Вас не зупинять дрібні неприємності на цьому шляху.