Кухня в стилі Porsсhe

Ви любите агресивну їзду і швидкі автомобілі або ж ви просто любитель сучасного Тіля тоді кухня у стилі Porsсhe саме для вас. Дизайнерська лінійка кухонь Poggenpohl створена спільно з студією Porsche Design . Сучасний стиль і унікальний дизайн вигідно відрізняє цей концепт від інших кухонь, створених в стилі Модерн.

У дизайні цих кухонь використано багато алюмінієвих елементів, стільниця зроблена з чорного граніту а задні панелі зроблені з сатину й полірованого скла. Деякі модулі цієї кухні можуть бути встановлені в будь-якому положенні.

Кухня в стилі Порше наповнена самою передовою і сучасною технікою. У кухні вбудовані додаткові аудіо та відео системи з вбудованими мультимедійними РК-модулями. Вони були спеціально розроблені, щоб відображати відеозапис зі звуком на скляних поверхнях. Вона не вимагає теплової вентиляції і оснащена інноваційної та надзвичайно малою звуковою системою з аналоговими та цифровими можливостями підключення. Все це працює прямо над обіднім столом і призначене для тих, хто терпіти не може пропускати їх улюблені шоу або спортивні події.