Кухні для господинь

Чим відрізняються один від одного кухні, які є в наших будинках? Кухні-то, напевно, не відрізнялися б ні чим, а ось головна відмінність полягає в господиням, які готують на цих кухнях. Адже кожна господиня сама по собі унікальна, як і ті страви, які вона готує.

Тому всі кухні, якщо і будуть складатися з одних і тих же шафок, тумбочок і інших складових, то все одно будуть оригінальними і неповторними.

Саме ця обставина потрібно враховувати, якщо Ви хочете дізнатися побільше про характер господарочок цих кухонь.

І так придивіться, якщо кухні пофарбовані у світлі, теплі тони, то перед Вами яскравий приклад ніжного, доброго, спокійного чоловічка. Якщо вікна кухні прикрашені занавісочки з рюшиками, а скатертину спадає м'яких пухнастою бахромою, можна сміливо сказати, що господині таких кухонь, схожі на грайливих кішечок. Їх громада принесе Вам одне задоволення.

Якщо ж з першого погляду на кухні видно, що тут витриманий строгий практичний стиль, то перед Вами представниця практичного, без зайвої лірики способу світогляду на цей світ.

Якщо ж на кухнях присутні краватки, мило плавиться на сонечку масло, стоїть давно прокислою молоко і висить піджак з низкою лежачими котлетами, то всі сліди ведуть до того, що господар цієї кухні - завзятий холостяк.

Якщо ж на кухнях твориться пікантний безлад, то, швидше за все, і в головці в милої володарки такої кухні, теж думки зібратися, воєдино поки ще не зважилися.

Тому знайомство з милими господинями починайте саме з кухні!