Догляд за кухонними меблями - частина 1

1. Якщо Ви вирішили почистити кухонні меблі то слід пам'ятати, що не можна застосовувати абразивні, агресивні миючі засоби і не можна використовувати тверді інструменти для чищення кухні .

2. Для чищення дерев'яних і ламінованих поверхонь потрібно використовувати м'яку, злегка вологою тканиною. Не використовуйте миючі засоби на кислотній основі.

3. Для створення брудовідштовхуючим ефекту використовуйте засоби, що містять кремнеорганічною з'єднання.

4. Що б вивести масляні або важко виводяться плями на кухонних меблів використовуйте аміако миючі засоби. Так само можна використовувати миючий засіб для миття посуду. Поступово вимаківайте пляма, після чого насухо витріть поверхню.

5. Для чищення дерев'яної кухонних меблів використовуйте спеціальні поліролі та аерозолі для дерева. Але перед використанням уважно прочитайте інструкцію, чи немає там протипоказань при контакті з продуктами харчування.

6. Лаковані поверхні бажано захистити від прямого попадання сонячного світла. Для очищення у використовуйте замш або іншу м'яку тканину і чистячі засоби, призначені для лакованих поверхонь. Не бажано використовувати мокру тканину при догляді за лакованими кухонними фасадами . Витирайте кухонні фасади миючими засобами які містять віск. Він надасть антистатичний і водовідштовхувальний ефект, а також прибере дрібні дефекти і додасть меблів блиск.

Продовження тут