Дизайн кухні

Дизайн кухні це початок цікавого процесу - створення Вашої кухні. Від якості дизайну залежить зовнішній вигляд і зручність кухні і кухонних меблів. Дизайн повинен бути свіжим і цікавим, він повинен привертати увагу, а не відштовхувати.
Кожен з нас в душі гурман і любить смачно поїсти, навіть ті, хто худне і сидить на дієті. Не секрет, що на кухні твориться кулінарне чари, і створюються їстівні шедеври. На кухні повинне бути все раціонально і зручно, все обладнання повинно бути якісне і практичне, не повинно бути нічого зайвого.

Більшість помилок у дизайні кухні робиться ще на етапі планування:
- Не зважати на думку замовника
- Не потурбується про правильне зонування
- Не врахувати розміщення побутової техніки
- Знехтувати загальним дизайном квартири

- Не врахувати кольорову палітру дизайну самої кімнати для кухні
- Робити дизайн кухні і кухонних меблів окремо
- Дизайн кухні студії робити окремо від дизайну їдальні або вітальні
Дизайн кухні залежить в першу чергу від розмірів кухні і форми кухні. Маленькі кухні можуть бути тільки трьох стилів:
- Однорядні

- Дворядні
- Кутові кухні
Дизайн маленької кухні робити складніше, але в той же час цікавіше. Якщо під кухню виділено багато простору, то кожен дизайнер меблів зможе створити дизайн кухні. Якщо ж простір обмежений, то тут потрібен досвід і знання. Іноді навіть сам дизайнер здивований як на такій маленькій площі вдалося розмістити стільки кухонного приладдя.
Дизайн кухні середніх розмірів або великої кухні може бути виконаний у будь-якому зі стилів:
- Однорядна

- Дворядна
- Кутова кухня
- «U» образна
- Кухня «острів»
- Кухня «півострів»
не маловажний елементом дизайну є освітлення. Чи не правильною організацією освітлення можна зіпсувати весь зовнішній вигляд кухні . Так само важливо знати тип і габарити майбутньої побутової техніки і врахувати їх в дизайні кухні

Головне правило в дизайні кухні - не довіряйте дизайн кухонних меблів дилетантам . Адже кухню ви купуєте не на один рік.