kuhni веблог

Великі кухні

Великі кухні мають одну незаперечну перевагу: простір. Так спробуємо його облаштувати максимально комфортно. Італійськікухні представляють безліч ідей і можливостей для інтер'єру вашої кухні. У цій статті ми спробуємо коротко описати важливі аспекти дизайну.

Отже, дизайн кухні будинку враховує:

· Особливості приміщення;

· Освітлення;

· Стильову спрямованість;

· Колірну гаму;

· Використання характерних декоративних елементів.

Відповідно до цього і формується та, особлива, атмосфери вашої кухні.

Освітлення

Кухні студії для всіх

В даний час дизайнерське мистецтво надає приголомшливі можливості для якості житла та зміни атмосфери у вашому домі. Навіть саму скромну малогабаритну квартиру можна змінити до невпізнання. Ваше почуття стилю, гарний смак, а також професійні дизайнерські навики - і ось результати! Дивіться кухня студія фото та інші зображення, які наочно представляють творіння сучасної дизайнерської думки.

Зал кухня як результат креативних змін у квартирі

Кухню студію цікаво розглядати з декількох позицій:

Кухні для господинь

Чим відрізняються один від одного кухні, які є в наших будинках? Кухні-то, напевно, не відрізнялися б ні чим, а ось головна відмінність полягає в господиням, які готують на цих кухнях. Адже кожна господиня сама по собі унікальна, як і ті страви, які вона готує.

Тому всі кухні, якщо і будуть складатися з одних і тих же шафок, тумбочок і інших складових, то все одно будуть оригінальними і неповторними.

Саме ця обставина потрібно враховувати, якщо Ви хочете дізнатися побільше про характер господарочок цих кухонь.

Кухні на замовлення

Часи урочистості однаковою меблів, вони, на щастя, минули. Це коли в меблевих магазинах стрункими рядами шикувалися "стінки" одного дизайну і розміру. І це, звичайно, цілком підходило для типових стандартних квартир. Над тими, хто бажав "те ж саме, але з перламутровими гудзиками" в народі сміялися від душі. Сьогодні ви можете вибирати все, що тільки душа забажає. Витрачаючи реальні гроші, ви маєте право бажати саме те, що максимально підходить для вас. Але, часом, навіть весь ринок готових меблів, не здатний задовольнити саме Ваші потреби. Особливо це стосується кухні.

Вдалий дизайн кухні

Якщо наш будинок - наша фортеця, то тепло нашого сімейного вогнища починається, звичайно ж, з кухні. Кухня - це місце, де інколи приймаються самі доленосні рішення в сім'ї. Саме з кухні, як стверджує народна мудрість, починається шлях до серця коханого чоловіка. Саме там свята святих кожної господині - берегині сімейного благополуччя. Тому наскільки важливий дизайн кухні, кожна господиня знає не з чуток.

Шафа для вина на кухню

Основне завдання дизайну кухні це помістити все необхідне в задані розміри і при цьому потрібно дотримуватися стиль. Дуже хороший приклад дизайну сучасної кухні був знайдений мною на безкрайніх просторах інтернету. Перше, що кидається в очі є секція для зберігання вина під «островом». Мені подобається зберігати вино на кухні , але з ним завжди проблема - де його розмістити, а в цьому дизайні кухні ця проблема вирішена. Створюючи подібну кухню, під вино можна виділити трохи менше місця, у цьому прикладі трохи перебір.

Кухни Браво High Cube

Браво є італійською компанією, яка спеціалізується на створенні високоякісної, ідеально складена кухня. Одна з найцікавіших колекцій кухонь це, High Cube .

Дизайнери вклали свої серця і душі в кожну кухонну зону, в кожну стінку і стільницю. У результаті вийшов розкішний і гламурний вигляд продукту фантазії дизайнерів. Зовнішній вигляд кухонь заснований на мінімалізмі, гладка текстура, блискуча і матова поверхня, чисті форми і блоки чорного, білого, кремового і сірого тонів.

Кухні B3 від Bulthaup

Студія дизайну Bulthaup випустила серію кухонь B3 у прагненні продовжити зусилля по створенню ексклюзивних кухонь і просуватися вперед в області дизайну, функціональності і ергономіки. Дизайн кухні B3 спрощено, але функціональний. Функціональна стіна приховує всі технічні компоненти кухні. Зовні дуже простенька кухня має в наявності весь кухонний арсенал необхідну господарці. Всі елементи кухні приховані від сторонніх очей.

Кухні Pedini стиль і дизайн

Особливістю кухонь дизайнерської лінійки " Мрія " від студії дизайну Pedini це можливість їх конфігурувати під будь-які потреби. На прикладах ви можете бачити кухні в сірих, білих і блакитних тонах. Цікаво подивитися, як кольори кухні змінюються відповідно до теми кухні.

Сучасні кухні Dana

Мені подобаються дизайн кухонь від Dana , і наші дизайнери вже зробили кілька проектів на базі цих дизайнів кухонь. Ця серія називається " Vela Quadra ". Її особливості це гнучкість в підходах до вибору планувань та фасадів.

Кухні такого стилю можуть бути виконані у великому спектрі кольорів і з різною текстурою фасадів. Такі кухні дуже практичні і ідеально підходять тим, хто хоче незвичайну, сучасну кухню у стилі Модерн .

RSS-матеріал