Як вибрати кухню

Кухня може бути зручною, комфортною і красивою або тільки красивою. Що б вибрати правильну і зручну кухню , а не просто прикраса, Вам потрібно відповісти на наступні запитання:
1. Скільки людей і як часто їдять в кухні ? Ви щодня готуєте їжу або тільки іноді? Це важливо для визначення розміру і типу столика в кухню :
- Великий обідній стіл

- Розкладний столик
- Столик «книжка»
- Барна стійка та стільці біля неї
2. Скільки членів сім'ї можуть одночасно знаходиться на кухні ? Скільки вам потрібно вільного місця на кухні ?

3. Яку колірну гаму ви хочете для кухонних меблів ? Колірна гамма залежить від багатьох факторів, але основні це освітлення кухні і ваші особисті побажання. Кухня на замовлення може бути виконана в заспокійливих, холодних тонах, можна використовувати затишні, теплі тони або навпаки яскраві і помітні.
4. Важливо визначити для чого буде використовуватися кухня і кухонні меблі :

- Прийняття їжі
- Прання речей
- Відпочинок після роботи
- Перегляд улюблених телепередач
- Прослуховування музики
- Читання книг і газет

- Створення кулінарних шедеврів
- Бесіди під чашку кави
5. Чи потрібно міняти інтер'єр кухні або її розміщення. Розмір приміщення для кухні вас влаштовує? Хочете її збільшити? Можливо, варто обладнати кухню у більш просторій кімнаті?

6. Якого типу побутову техніку Ви плануєте використовувати у вашій кухні ? Вам потрібно знати інформацію про габарити побутових пристроїв, які ви плануєте використовувати в кухні .
7. Вам достатньо, базового освітлення кухні або необхідно додаткове освітлення, вбудоване в кухонні меблі ?
8. Яких розмірів робоча поверхня вам потрібна? Якщо ви плануєте використовувати на кухні побутову техніку, зроблену за європейськими стандартами, то висота робочої поверхні буде 85 см.

9. Як вам зручніше розташувати обробний стіл, мийку, холодильник, плиту. Потрібно визначити послідовність з розміщення на кухні .
10. Скільки у вас зберігається продуктів на кухні ? Які і скільки шафок потрібно передбачити під зберігання консервації, сипучих продуктів, фруктів і овочів.
11. У вас є домашня тварина? Який розмір місця для його годування ви хочете?
12. Якщо ви вирішили замовити кухню в офісі, без виїзду дизайнера-замірника на місце, то вам важливо зробити 3 речі:
- Намалювати детальну схему приміщення

- Вказати місця виходу вентиляції і електричних розеток
- Вказати місце виходу водопроводу і каналізації
Майбутня кухня вимагає вирішити багато завдань з оформлення та організації простору. Ми пропонуємо Вам скористатися послугами наших дизайнерів, які потенційно можуть скористатися великий спектр матеріалів, меблевої фурнітури, аксесуарів і комплектуючих. Завдяки нам, Ваша кухня буде практичною, функціональної і мати унікальний дизайн .
Ми дуже сподіваємося, що ці поради допоможуть уникнути помилок і обрана Вами кухня , буде радувати Вас і Вашу родину багато років.