Інтер'єр кухні

Кухня давно вже стала одним з основних приміщень у кожній квартирі або заміському будинку. Кожен член сім'ї проводить багато часу на кухні. Кухня є не тільки місцем приготування і споживання їжі, а місцем зустрічі і спілкування для всієї родини.
Інтер'єр кухні має допомагати людині відчувати себе на кухні затишно і комфортно.
Інтер'єр кухні повинен бути спланований до того як приступити до дизайну кухні та кухонні меблі. В інтер'єрі потрібно врахувати кожну дрібницю і кожну деталь кухні . Розробка інтер'єру кухні відбувається в декількох напрямках.
Можна виділити основні складові дизайну інтер'єру кухні :

- кольорова палітра кухні
- Розміщення елементів інтер'єру
- Штучне і природне освітлення
- Дизайн і стиль кухонних меблів
Колірна палітра кухні
Домінуючий колір кухні і кухонних меблів вибирають на самому початку планування інтер'єру кухні. Кольори, які будуть у подальшому використовуватися для інтер'єру кухні повинні бути схожі за тонів і відтінків з основним кольором, або ж поєднуватися з ним.

Розміщення елементів інтер'єру кухні
Правильне розміщення меблів на кухні здатне посилити комфорт, а не правильне створити багато незручностей і додасть відчуття дискомфорту. У плануванні інтер'єру кухні і в розміщенні меблів і кухонної техніки потрібно врахувати:
- Природне і штучне освітлення
- Звички господині
- Кількість членів сім'ї
- Функціональне призначення кухні (приготування або тільки розігрів їжі)

- Розміщення вікон і дверей
- Вихід вентиляції і каналізації
Освітлення кухні
Як не дивно, але в більшості кухонь абсолютно відсутній додаткове освітлення робочої поверхні і місць, віддалених від вікна. Додаткове освітлення допомагає зберегти очі господині і прикрашає інтер'єр кухні .
Дизайн і стиль меблів на кухні
Кухонна стінка це основний елемент інтер'єру кухні . Їй приділяється найбільше уваги при дизайні інтер'єру кухні. Дизайн кухні починається з вибору стилю кухні а закінчується вибором фасадів і декор елементів.

Кожного разу, плануючи інтер'єр кухні важливо не забути, що він робиться в першу чергу для створення сімейного затишку та комфорту перебування на кухні .